• Tatiliniz İz Bırakmalı...

VENEDİK KARNAVALI TURU (Meleğin Uçuşu Özel Haftası)
VENEDİK KARNAVALI TURU (Meleğin Uçuşu Özel Haftası) Hakkında Genel Bilgiler

VENEDİK KARNAVALI TURU  

3 GECE 4 GÜN 

MELEĞİN ÖZEL HAFTASI 

1. Gün: İSTANBUL – VENEDİK

Maskelerin ardında yatan tarih ve gizemin festivali, muhteşem kostüm ve maskeleri ile bu senede Venedik adasına sizleri davet ediyor. Birbirinden farklı etkinliklerle renklenecek karnaval, Venedik’in geçmiş ile günümüzü bağlayan en önemli kültürel olgusudur. Tarihi 13.yy kadar uzanan bu gelenek bugün bile halen Venedik halkı için vazgeçilmez bir mirastır. Bu özel döneme özel olarak hazırladığımız turumuz ile sizleri Venedik adasında ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Türk Hava Yolları TK1867 sefer sayılı uçuş ile saat 08:40’ta Venedik’e hareket. Saat 09.25’te Venedik’e varış. Havaalanında karşılama ve deniz yolu ile Venedik San Marco meydanına transfer. Varışa istinaden Venedik şehir turumuza başlıyoruz; San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi keşif duraklarımız. Ardından karnaval etkinliklerine katılım için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler. Ayrıca Venedik’in sembolü haline gelmiş tarihi adanın tam ortasından geçen Grand Kanal`da tüm şehrin güzelliklerini ve tarihi yapılarını özel teknelerimizle yapacağımız gezimizde görebileceğiniz Büyük Kanal turuna katılabilirsiniz. Turumuz sonrası geceleme otelimizde.

Gondol Turu : 25 Euro Kişi Başı
Büyük Kanal Turu : 35 Euro Kişi Başı


2. Gün: VENEDİK “ Meleğin uçuşu”

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam gün Venedik ada turuna katılabilirler. Bugüne özel olarak adada Meleğin uçuşu gerçekleşecektir. San Marco Meydanı’nda yapılan “Meleğin uçuşu” gösterisini her sene gelen binlerce kişi izler. Maskeli balolar, yarışmalar, gösteriler ve geçitlerle devam eden karnaval, şehri rengârenk bir atmosfere bürümektedir. Bu sene uçuşu geçen sene Festa delle Marie’yi kazanmış olan Linda Pani 2020’nin Meleği olacak. Geceleme otelimizde.
 Tam gün Venedik Ada Turu : 45 Euro Kişi Başı


3. Gün: VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Milano & Como Gölü turuna katılabilirler. Milano şehir turu esnasında; dünyaca ünlü Maria Callas,Pavarotti ve Leyla Gencer gibi sanatçıların sahne aldığı Scala Tiyatrosu, Duomo yani Katedral Meydanı, Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasında olup ayrıca alışveriş için de zaman bulacağız. Tur bitimi ile Como`ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Como Gölü ve şehir turumuz gezimiz esnasında görülecek yerler arasında meşhur sanatçıların, devlet büyüklerinin, önemli sporcu ve sanatçıların (George Clooney) villaları da bulunmaktadır. Como, İtalya’nın Lombardiya bölgesinde yer alan ve İsviçre ile sınır olan bir şehir. Aynı ismi taşıyan göl de İsviçre ile İtalya arasında bulunuyor. İsviçre tarafı Alp Dağları’nın eteklerinde olan göl, ünlülerin ve jet sosyetenin yazlık yeri olarak biliniyor. Gölün nefes kesen manzarası bizleri adeta büyüleyecek. Geceleme otelimizde.
 Milano & Como Gölü Turu . 95 Euro Kişi Başı


4. Gün: VENEDİK - İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılabilirler. Shakespeare tarafından 15. Yüzyıl'da kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları görülecek. Turumuz sonrası havalimanı transfer Türk Havayolları TK1870 nolu tarifeli seferi ile saat 19:00’da İstanbul'a hareket saat 23:25’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 
Verona Turu :35 Euro Kişi Başı


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Venedik - İstanbul uçak biletleri
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
 • Venedik turu için Vaporetto(tekne) ulaşım ücreti
 • 3*ve/veya 4* otellerde 3 gece 4 gün oda kahvaltı konaklama bölgesi (Quarto d’Altino, Cittadella , Noventa di Piave, Padova veya Treviso )
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Venedik panoramik şehir turu
 • Havaalanı vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 • KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu
 • Vize servisi ve ücreti
 • Seyahat Sigortası 
 • Program belirtilen ekstra turlar
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Programda açıkça belirtilmemiş olan her türlü hizmet
 • Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler


  AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ
  Gondol Turu (25 €) – Büyük Kanal turu (35 €)- Venedik Ada Turu (45 €)
  Milano &Como Gölü turu (95 €)
  Turları 200 € yerine 180 € (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

   *UÇUŞ BİLGİLERİ
  Türk Hava Yolları ile,

  TK1867 İstanbul - Venedik 08.40 - 09:25
  TK1870 Venedik - İstanbul 19:00 - 23.25

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  VENEDİK KARNAVALI TURU (Meleğin Uçuşu Özel Haftası) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  • 3*ve/veya 4* Oteller Konaklama bölgesi (Quarto d’Altino, Cittadella , Noventa di Piave, Padova veya Treviso vb )
  • +90 312 435 08 80

  • Tur Programını Yazdır

  Benzer Turlar

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.04.2021

  425.00 TL

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  08.04.2021

  450.00 TL

  ISPARTA GÜL HASADI TURU

  ISPARTA GÜL HASADI TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.05.2021

  500.00 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun