• Tatiliniz İz Bırakmalı...
7/24 WhatsApp Canlı Destek

Amerika Turları

Amerika Turları 

Dünyanın en çekici seyahat rotalarından biri olan Amerika'yı Ayakizi Turizm ayrıcalığı ile keşfetmeye hazır mısınız? Yepyeni bir dünyaya adım atacağınız, bir yanınızda gökdelenler bir yanınızda alabildiğine yeşil parklar, bir yanınızda muhteşem bir deniz, bir yanınızda çöllerin yer aldığı rüya dolu bir tatil için Amerika turları size uygun fiyat ve ayrıcalıklar ile Ayakizi Turizm de.

Rotasını Amerika'ya çevirmek isteyen misafirlerimiz için bu geniş coğrafyada, görülecek hiçbir yer kalmasın diye detaylıca hazırlanmış Amerika tur programımız ile hayalinizdeki Amerika keşfini yapabileceksiniz. Tüm ihtişamı ve renkleri ile her gezgini cezbeden macera dolu bir seyahat için Amerika turları ile yola çıkmaya hazırlanın. 

İster Kuzey Amerika turları ile isterseniz de Güney Amerika turları ile birbirinden farklı şehirleri keşfedecek, yepyeni insanlar tanıyacak ve kültür dolu bir yolculuk yapacaksınız. Her bir şehrinde ayrı bir macera keşfedeceğiniz Amerika'da doyasıya alışveriş yapacak, koskoca bir dünyanın içerisinde kendinizi bulacak, farklı lezzetler deneyeceksiniz. Amerika turları ile rüya gibi bir tatil yapacak ve uzun yıllar bu anıları unutmayacaksınız. 


Kampanyalardan Haberdar Olun
Grup Şirketlerimiz Hattusas Lojistik Double Inn Marina Shuttle Ankara Deko Plastik Caner Turizm Grand Merpond Otel