• Tatiliniz İz Bırakmalı...
7/24 WhatsApp Canlı Destek

Hakkımızda

Ayakizi Turizm ve Seyahat Acentası - Hakkımızda

2007 yılında konusunda uzman ekibin bir araya gelerek oluşturduğu Ayakizi Turizm Seyahat Acentası'nın kuruluşundaki temel amaç; yaşadığımız iletişim çağının gerçeklerini göz önüne alarak daha dinamik, katılımcı, dostlarımızla bire bir diyalog halinde, kişiye ve kurumlara özel olarak proje, çözüm ve etkinlikler hazırlamaktır.

Faaliyet alanlarımız içerisinde yer alan yurtiçi ve yurt dışı kültür dinlence turları, tüm hava yolları uçak biletleri, otel ve tatil köyleri rezervasyonları, mavi yolculuk, kayak turları, gençlik kampları etkinlikleri ve dağcılık kamp etkinlikleri, gemi seyahatleri, termal oteller, balayı paketleri, vize destek hizmetleri ve daha birçok alanda dostlarımıza koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yola çıkmış 20 kişilik ekipten oluşmakta ve özellikle güzel Anadolu'muzun henüz keşfedilmemiş bilinen ancak turizme açılmamış kültürel ve doğal güzellikleri içerisinde barındıran bölgelerimizi proje bazında hayata geçirmek için çalışmalar yapmaktayız.

Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken; temel hedefimiz hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek tüketici haklarına saygılı, huzur ve güvenli etkinlikler yapmak, koşulsuz tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerin üzerine çıkarak hep daha iyiye, yeniye, yapılmayana yönelik aktiviteler düzenlemektir.

Bu amaçla dostlarımızın yoğun iş temposunda olduklarının bilinciyle tüm etkinliklerimizi maksimum düzeyde ulaşılabilir hale getirmek istiyoruz.


"Doğada ve her yerde" sloganı ile gidilmeyen görülmeyen yer kalmasın diyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Önce insana, topluma, çevreye ve yasalara karşı saygı ve sorumluluk bilinci, Çağdaşlık, Bilimsellik, Güven, Yaratıcılık, Yenilikçilik, Dinamizm, Dürüstlük, Şeffaflık, Verimlilik, Güleryüz...

STRATEJİMİZ
Yeniliklere açık olmak, hizmette kalite standardı oluşturmak için her koşulda tüketici memnuniyeti sağlamak, dürüst ve ilkeli yaklaşmak, güven ve bilgilendirici ilkeleri içerisinde çalışma stratejilerini belirlemiştir. Bu doğrultuda şirketimiz her zaman, sadece yapabileceğini taahhüt edip, titizlikle yerine getirme ilkesi ile çalışmaktadır.

Yapacağınız tüm öneri ve şikayetler, sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayacağından, bizler için çok önemlidir. Öneri ve şikayetlerinizi tüm iletişim araçlarını kullanarak yapabilirsiniz.
Tüm gücümüzle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyoruz.
Unutamayacağınız güzel bir tatil vaadediyoruz.
Yıllardır size hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.


Saygılarımızla
Ayakizi Turizm ve Seyahat Acentası


Kampanyalardan Haberdar Olun
Grup Şirketlerimiz Hattusas Lojistik Double Inn Marina Shuttle Ankara Deko Plastik Caner Turizm Grand Merpond Otel