• Tatiliniz İz Bırakmalı...

KUŞADASI ÇEŞME EFES PAMUKKALE TURU
KUŞADASI ÇEŞME EFES PAMUKKALE TURU Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: Ankara dan Hareket

23.00 Kızılay Ayakizi Ofis Önü
23.05 Milli Kütüphane
23:10 Armada AVM
23:20 Ümitköy Köprüsü Altı
23:25 Koru Sitesi
23:30 Yaşamkent BP

Yol Güzergahı = Ankara - Afyon - Uşak - İzmir 


2. Gün: Çeşme - Alaçatı - İzmir

Akşam Ankara dan hareketimizin ardından sabah saatlerinde Çeşme ye varış. Restoranımızda alacağımız kahvaltı (serpme) sonrası gezimize, bizleri ana kapısının önündeki Kaptan-ı Derya Hasan Paşa heykeliyle karşılayan Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Çeşme limanı ve merkez görülecek yerler arasında. Ardından Alaçatı’ya hareket. canlı dar sokakları, cumbalı taş evleri, otantik mekanları ve tasarım dükkanlarıyla her mevsim ilginç ve güzel. Bu keyifli ve eğlenceli gezimizin ardından ise Ege’nin incisi İzmir’ hareket ve otelimize yerleşme. Dileyen misafirlerimiz akşam kordon boyunda yürüyüş yapabilir Alsancak ve tarihi saat kulesini gezip İzmir’in keyfini doyasıya yaşayabilirler. Konaklama izmirde


3. Gün: Şirince - Efes Antik Kenti - Meryemana – Kuşadası

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Şirince’ye varış. Tarihi mimarisi ile korunmuş turistik bir köydür şirince. Eski bir Ortodoks köyü olduğu zamanlardaki ismi Çirkince’dir. Sakinlerinin bu ismi, yabancıların rahatsız etmemesi ve köylerinin güzelliğinin bozulmamasını istedikleri için verdiği söylenmektedir. Ardından daracık sokakları, zeytin ağaçları ve eski Rum evleriyle baş başa bırakıyoruz sizleri. Kumda Türk kahvemizi yudumlayıp yöreye özgü mürver şurubunu içip ardından Aziz John Baptist kilisesini ziyaret ediyoruz. Şirince de ki keyifli gezintimizin ardından ise İlk çağın en ünlü şehirlerinden biri olan Efes’e hareket. Dünyanın 7 harikasından birisi Artemis Tapınağı‘nın da ev sahibi olan Efes antik kentinde dünyanın en önemli uygarlık, kültür, bilim ve sanat merkezi yer alıyor. Sonrasında ise Hristiyanlar için kutsal sayılan ve Vatikan tarafından Hac Yeri ilan edilen Meryem Ana Evi ziyareti. Ardından Kuşadası’na hareket. Konaklama Kuşadası’nda.


4. Gün: Kuşadası - Pamukkale - Hierapolis

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kuşadası limanının hemen yanında yer alan güvercin ada ziyareti. Ardından Türkiye’nin en tanınmış doğa harikası olan Pamukkale ye varış. Ülkemizde en çok yerli ve yabancı ziyaretçi alan ören yeri konumunda ki Pamukkale travertenlerini geziyoruz. Ardından kutsal kent anlamına gelen Hierapolis antik kentine geçiş. Yalnızca ülkemizin değil dünyanın da en önemli antik kent bölgelerinden olan Hierapolis Antik Kenti tıpkı travertenler gibi UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alıyor. Ardından Otelimize yerleşme Konaklama Denizli de.


5. Gün: Denizli - Salda Gölü - Ankara

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Denizli merkezde gezimize başlıyoruz. Atatürk evi, tarihi Kaleiçi çarşısı, şehir turu (panoramik) ve ardından sizleri muhteşem manzarası eşliğinde bağbaşı yaylasına götürüp teleferiğe binip 1400 metre rakıma çıkıyoruz. Ardından turkuaz suyu ile Türkiye’nin Maldivleri Salda gölüne hareket. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası Ankara dönmek üzere yola çıkıyor ve bir başka AYAKİZİ organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Özel tur araçları ile ulaşım
 • 3 gece yarım pansiyon konaklama
 • 4 Sabah kahvaltısı (1.si Restoranda)
 • 3 Akşam yemeği  
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Güvence Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  KUŞADASI ÇEŞME EFES PAMUKKALE TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  ABANT GÖLCÜK TURU GÜNÜBİRLİK

  ABANT GÖLCÜK TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik

  18.09.2021

  160.00 TL

  İSTANBUL ADALAR TURU HAFTASONU

  İSTANBUL ADALAR TURU HAFTASONU

  1 Gece 2 Gün

  24.09.2021

  525.00 TL

  KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik

  18.09.2021

  160.00 TL

  BEYPAZARI ABANT GÖLCÜK TURU

  BEYPAZARI ABANT GÖLCÜK TURU

  Günübirlik Tur

  18.09.2021

  160.00 TL

  AKÇAKOCA TURU GÜNÜBİRLİK

  AKÇAKOCA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  18.09.2021

  160.00 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun