• Tatiliniz İz Bırakmalı...

BÜYÜK İSPANYA ENDÜLÜS TURU - BARCELONA GİDİŞ VALENCIA DÖNÜŞ

399.00

BÜYÜK İSPANYA - ENDÜLÜS TURU

BARCELONA (2)  MADRİD (2) GRANADA (2) VALENCIA (1)

DİREKT  BARCELONA GİDİŞ  -  VALENCIA DÖNÜŞ

7 Gece 8 Gün

THY Tarifeli Seferleri İle 

 

***10 EKSTRA TUR 540 € YERİNE SADECE 450 €***

1. Gün: İSTANBUL - BARCELONA

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 06:50’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK1853 seferi ile saat 08:50’de Barcelona’ya  uçuş, Yerel saat ile 10:30’da Barcelona’ya varış. Barcelona’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu.Bu turumuzda  Paseyo de Gracia,Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 


2. Gün: BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna  katılabilirler. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Montserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler, otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.

Montserrat&Sitges ve Andorra Turu (Kişi Başı) : 115 €

Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €


3. Gün: BARCELONA - MADRID

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından  Madrid’e hareket.Dileyen misafirlerimiz Barcelona’dan Madrid’e geçerken yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Zaragoza Turuna katılabilirler.Ebro nehri’nin böldüğü eski şehre gidiyoruz.Katedral ve meydan görülecek yerler arasındadır.Ardından Madrid ‘e hareket.Madrid’e varışımızın ardından Madrid panaromik turunu yapıyoruz. Madrid panaromik turunda; boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €


4. Gün: MADRID

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır. Ardından alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

Segovia turu (kişi başı): 50 €


5. Gün: MADRID - GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Granada’ya doğru hareket ediyoruz. Madrid den Granada’ya geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı Turuna katılabilirler. Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Elhamra Sarayı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Ardından Granada yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışı takiben Granada otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Sacromonte Çingene Mahallesi Turuna katılabilirler. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eşliğinde dogal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Turumuzun ardından Granada otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €

(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler).

Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €


6. Gün: GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonra otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €


7. Gün: GRANADA - VALENCIA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Valencia’ya hareket.Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali görülecek yerler arasındadır.15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek,15.yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market Eski Market alanı,Valencia limanlari,katedrali,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları ve Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.

Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €


8. Gün: VALENCIA - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma. Rehberimizin belirleyeceği saatte Valencia Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk  Havayollarının TK1314 seferi  ile saat 16:35 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:25’de İstanbul’a varıyoruz. 

 

!!!10 EKSTRA TUR 540 € YERİNE SADECE 450 € !!!

PROGRAMDAKİ 10 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 540 € YERİNE 450 €’YA  ALABİLİRLER. (10 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.)

 1. Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €
 2. Montserrat&Sitges ve Andorra Turu (Kişi Başı) : 115 €
 3. Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €
 4. Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €
 5. Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
 6. Segovia turu (kişi başı): 50 €
 7. Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €
 8. Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €
 9. Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €
 10. Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

 

!!!2 EKSTRA TUR 185 € YERİNE SADECE 175 € !!!

PROGRAMDAKİ 2 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 185 € YERİNE 175 €’YA  ALABİLİRLER. (2 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.)

 1. Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 € 
 2. Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY tarifeli seferleri ile İstanbul - Barcelona / Valencia - İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Zorunlu sigorta
 • Seçilen kategori otellerde 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri ve şehirler arası transferler
 • Valencia, Madrid, Barcelona panoramik şehir turları 
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen vize ücreti ve hizmet bedeli 120 € (isteğe bağlı)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 15 TL (Sadece bankaya veya havalimanı vergi ofisine ödenir.)
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 • Şahsi harcamalar
 • Şoför bahşişleri (kişi başı 5€ - isteğe bağlı)
 • Programda belirtilen alternatif turlar (isteğe bağlı)
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (isteğe bağlı)
 • Yerel otoriteler tarafından alınan konaklama vergileri gecelik 2,4,6 € (Sadece gerekli olan otellerde pasaport ibrazı ile direkt otele ödenir.)
 • 30.000 € teminatlı seyahat sağlık sigortası 15 € (isteğe bağlı)
 • Ankara, İzmir iç hat bağlantı uçuşları 100 €, diğer iller 100 €, Kıbrıs 100 € (isteğe bağlı)
 • ERIS garantisi (Erken rezervasyon iptal sigortası-isteğe bağlı) - 30 € acente güvencesi altında tur hareketine 15 gün kalıncaya kadar koşulsuz şartsız turu iptal etme imkanı sunar. Vize ücreti, zorunlu sağlık sigortası ve ERİS ücreti iade edilmez. 
   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  27 Ocak • 24, 31 Mart • 07, 21 Nisan • 05, 19 Mayıs • 02, 16, 30 Haziran • 14, 28 Temmuz

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  27.01.2019399.00639.00 399.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 399.00
  Taksitler »
  24.03.2019299.00539.00 299.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 299.00
  Taksitler »
  31.03.2019299.00539.00 299.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 299.00
  Taksitler »
  07.04.2019349.00589.00 349.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »
  21.04.2019349.00589.00 349.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »
  05.05.2019349.00589.00 349.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »
  19.05.2019349.00589.00 349.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »
  02.06.2019449.00689.00 449.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 449.00
  Taksitler »
  16.06.2019449.00689.00 449.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 449.00
  Taksitler »
  30.06.2019399.00639.00 399.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 399.00
  Taksitler »
  14.07.2019399.00639.00 399.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 399.00
  Taksitler »
  28.07.2019399.00639.00 399.000 - 2 Yaş 150.00
  3 - 12 Yaş 399.00
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
  • Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acente sorumlu değildir.
  • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
  • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acente sorumlu tutulamaz.
  • Acente, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
  • Acente, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
  • Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
  • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
  • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acente sorumlu tutulamaz.
  • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
  • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
  • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
  • Acente konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde acenteden tazminat hakkı yoktur.
  • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acente kesinlikle sorumlu değildir.
  • Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  BÜYÜK İSPANYA ENDÜLÜS TURU - BARCELONA GİDİŞ VALENCIA DÖNÜŞ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ  Tur Bilgileri

  • 3*-4* oteller
  • Barcelona, Madrid, Granada, Valencia
  • Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali
  • +90 312 435 08 80

  • Tur Programını Yazdır

  Benzer Turlar

  BARSELONA TURU

  BARSELONA TURU

  3 Gece 4 Gün

  23.01.2019

  349.00

  LVİV TURU

  LVİV TURU

  3 Gece 4 Gün

  21.01.2019

  239.00

  KIEV TURU 3 Gece 4 Gün

  KIEV TURU 3 Gece 4 Gün

  3 Gece 4 Gün

  21.01.2019

  209.00

  KHARKOV TURU - PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

  KHARKOV TURU - PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

  3 Gece 4 Gün

  26.01.2019

  239.00

  KIŞ DÖNEMİ ÜSKÜP TURU

  KIŞ DÖNEMİ ÜSKÜP TURU

  2 Gece 3 Gün

  09.02.2019

  239.00

  KHARKOV TURU

  KHARKOV TURU

  3 Gece 4 Gün

  11.05.2019

  269.00

  YAZ DÖNEMİ ARNAVUTLUK - MAKEDONYA - KOSOVA TURU

  YAZ DÖNEMİ ARNAVUTLUK - MAKEDONYA - KOSOVA TURU

  3 Gece 4 Gün

  12.07.2019

  349.00

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2