SÜNNETGÖLÜ TURU GÜNÜBİRLİK Tur Programı
ANKARA ÇIKIŞLI SÜNNET GÖLÜ - MUDURNU - GÖYNÜK TURU 

 

07:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No:85
07:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
07:40 Söğütözü Armada Önü
07:45 Bilkent Köprüsü Altı
07:50 Ümitköy Köprüsü Altı
07:55 Koru Sitesi Migros Karşısı
08:00 Yaşamkent Bp Benzinlik
08:10 Eryaman Optimum Önünden hareket

 

 

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
SÜNNET GÖLÜ - MUDURNU - GÖYNÜK

 

Gerekli molalar ve araç içerisinde verdiğimiz kahvaltı ikramımız eşliğinde yeşillikler arasında bizleri bekleyen Sünnet Gölüne varıyoruz. Burada yürüyüş yapabilir, muhteşem doğanın fotoğraflarını çekebilir ve bisikletle gezinti yapabilirsiniz. Öğlen yemeğimizi mangal (tavuk, sucuk veya köfte; garnitür, salata, meşrubat ve çay) olarak aldıktan sonra Kentsel Sit Alanı olarak ilan edilen Mudurnu’ya doğru hareket ediyoruz. Yıldırım Beyazıt Camii, Hamam ve yörenin en görkemli yapısı Armutçular Evi`nin dıştan görüp, eski çarşıda gezmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Anadolu’da Türk yaşayışının ve yerleşme kültürünü önemli örneklerini sergileyen Göynük’te: Akşemsettin Türbesi, Gazi Süleyman Paşa Külliyesi, Hıdırlık Tepesi'ndeki Zafer Kulesi'ne çıkarken eski evleri ve sokakları gezip; Ankara’ ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve araç içi ikramlarımızla saat 21:00 civarı Ankara’ya varıyoruz. Başka bir AYAKİZİ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere… 
 
**Çevrede yeterli düzeyde ve kalitede restoran bulunmadığı için memnuniyet politikamız gereği size özel profesyonel aşçılık hizmeti veriyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
  • Turizm paketli araçlar ile ulaşım
  • Sabah Kahvaltısı
  • Öğle yemeği (mangalda Sucuk,Köfte,Tavuk + Garnitür +Meşrubat ve çay)
  • Programda belirtilen geziler
  • Rehberlik ve Ayakizi Turizm refakat hizmetleri
  • Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
  • Kişisel harcamalar.


Notlar

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.Ayakizi Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Ayakizi Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Ayakizi Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Ayakizi Turizm sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Atatürk Bul. 85/3 Kızılay Ankara
+90 312 435 08 80


Bu çıktı 12.11.2019 16:49 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.