• Tatiliniz İz Bırakmalı...

HER ŞEY DAHİL KARADENİZ TURU

2103.20 TL

Her Şey Dahil Karadeniz Turu Nedir?

 

TÜRKİYE’NİN PROGRAMI AÇISINDAN EN DOLU, EN KALİTELİ OTEL KOMBİNASYONUNA SAHİP KARADENİZ TURU

Güvenilir hizmet ve kalite anlayışına uygun olarak, hiçbir fedakârlıktan ve masraftan kaçınmadan Türkiye’nin en dolu programına sahip kültür turudur. Tek bir bedel ile seyahat etmenin keyfini sunan, seyahat ücreti dışında hiçbir ekstra gider kalemini açıkta bırakmayan, gezgin misafir profilinin en sevdiği ve güvendiği marka ürünümüzdür. 

 

 

1. Gün: ANKARA - KASTAMONU – SİNOP CEZAEVİ – HAMSİLOS FİYORDU – AKLİMAN

Turumuz sabah saat 07.00’da Ümitköy Galleria Avm önü, saat 07.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket edecektir.  Şehir dışından gelen misafirlerimizin Esenboğa Havalimanından transferinin sağlanması. Ilgaz dağlarını aşarak, öğle saatlerinde Kastamonu’ya vardığımızda buranın sade bir Batı Karadeniz vilayeti olmadığını; renkli bir tarihi geçmişi olduğunu ve milli mücadele dönemindeki önemini rehberimizin anlatımlarıyla bir kez daha anımsayacağız. Ulusal kahramanlarımızdan Şerife Bacı Heykeli'ni fotoğraflayacağız. Daha sonrasında rotamız ülkemizin en kuzeyinde bulunan güzel şehir Sinop. Burada alacağımız öğle yemeğimizin ardından  Sabahattin Ali’den Ruhi Su’ya çok sayıda ünlünün mahpusluk yaşadığı “deli dalgaların duvarlarını yaladığı” ünlü Sinop Cezaevi'ni gezeceğiz. Ülkemizde sadece Sinop’ta bulunan Hamsilos Fiyordu'nu gezecek ve Akliman bölgesini panoramik olarak göreceğiz. Kurtuluş mücadelemizin önemli şehri Samsun’a hareket. Konaklamamız ve akşam yemeğimiz Samsun Serra Otel'de. İlk gün yorgunluğumuzu daha güzel bir otelde atamazdık. Dileyen misafirlerimiz Samsun şehir merkezinde vakit geçirebilir. 


2. Gün: GİRESUN KALESİ – TOPAL OSMAN ANITI - TORUL - KARACA MAĞARASI – ZİGANA – HAMSİKÖY - TRABZON

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası günün ilk rotası Giresun. Ordu ile birlikte fındığın iki başkentinden biri sayılan ve kiraz meyvesinin anayurdu olan Giresun’da, tarihi şahsiyet Topal Osman’ın Giresun Kalesi'ndeki anıt mezarını ziyaret edecek, hem de Karadeniz’in tek adası Giresun Adası'nı ve şehri kuş bakışı seyredebileceğimiz noktadan çaylarımızı yudumlarken manzaranın tadını çıkaracağız. Öğle yemeğinde  meşhur Giresun pidesi. Daha sonra Harşit Vadisi boyunca Karadeniz’in ormanlarına, dağ yapılarına ve kendine özgü yerleşim birimlerine tanık olacağız. Manzaralar eşliğinde Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne girmeye aday, 1550 m. yükseklikteki, sarkıt ve dikitlerine hayran kalacağımız Karaca Mağarası'nı gezeceğiz. Sert Doğu Anadolu iklimini ılıman Karadeniz ikliminden adeta bir set gibi ayıran Zigana Tüneli'nden geçerek güzeller güzeli Hamsiköy’ü göreceğiz. Yöreye özgü sütlaç ile ağzımızı tatlandırıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Usta Park Otel’de. Dileyen misafirlerimiz Trabzon şehir merkezinde vakit geçirebilir.


3. Gün: UZUNGÖL – KİREMİTLİ KÖPRÜ –TİMİSVAT KEMER KÖPRÜ- FIRTINA DERESİ – AYDER YAYLASI – KALEGON - GELİNTÜLÜ ŞELALESİ

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısından sonra Uzungöl’e hareket. Yolumuz üzerinde bulunan çay fabrikasını geziyor, çayın bahçeden soframıza gelene kadar geçirdiği serüvene şahit oluyor ve dileyen misafirlerimiz için alışveriş imkanı sunuyoruz. İsviçre Alpleri’ni aratmayan güzellikteki Haldizen Çayı'nın heyelanla biriktirdiği su, bu mucize yerin oluşumunu sağlamış. Göl etrafında yapılacak keyifli yürüyüş ve serbest zaman sonrası, yöresel öğle yemeğinin alınması. Yol üzerinde yapısı ile bölgedeki diğer köprülerden farklı olan Kiremitli Köprü’nün (Hapsiyaş) fotoğraflanması. Kaçkar Dağları’nın en güzel yaylalarından biri olan Ayder’e yolculuk başlıyor.  Hava şartları ve zaman müsaitliğine göre Fırtına Vadisi’nde rafting yapma fırsatı. Sonrasında bölgenin en güzel taş kemer köprülerinden biri olan Timisvat Taş Kemer Köprü’nün görülmesi ve cennet Ayder Yaylası'na hareket.  Ayder Yaylası'nın simgesi olan Gelintülü Şelale'sinin görülmesinin ardından yaylada serbest zaman ve dileyen misafirlerimiz için zipline yapma imkanı. 2 günlük konaklama ve akşam yemeği Ayder Yaylası’nın en iyi oteli olan Ayder Haşimoğlu Otel'de. Dileyen misafirlerimiz için kaplıcaya girme imkanı. Akşam yöre folklorunun en güzel örneklerinden olan tulum ve horon gösterilerine sizlerde katılacak ve ritme ayak uydurarak yöre insanının sıcakkanlılığına tanık olacaksınız…


4. Gün: ÇİNÇİVA – ZİLKALE- PALOVİT ŞELALESİ- SARP - BATUM - BOTANİK PARKI – AVRUPA MEYDANI – TİYATRO MEYDANI – ALTIN POST ANITI - ARDAGANİ GÖLÜ

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası Lazların ve Hemşinlilerin memleketini yakından tanımak adına yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü  gördükten sonra tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Bölgenin debisi en yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesi'nin görülmesi. Çamlıhemşin merkezde yöresel ürünler (peynir, tereyağı vs) için  alışveriş imkanı. Fırtına Deresi üzerinde alacağımız öğle yemeği sonrası kısa bir yolculukla Sarp Sınır Kapısı'ndan komşu Gürcistan’ın Batum kentine geçeceğiz. Tarihi Gonyo Kalesi'ni panoramik olarak gördükten sonra dünyanın en büyük botanik parklarından biri olan Batum Botanik Bahçesi’ni ziyaret edeceğiz. Avrupa Meydanı'nı, Tiyatro Meydanı'nı ve Altın Post Anıtı'nı kent içinde yapacağımız yürüyüş sırasında göreceğiz. Akşam yemeğimizi, Ayder Turizm misafirlerine özel Gürcü Halk Danslarının eşliğinde yöresel olarak alıyor, yemek sonrası Ardagani Gölü'ne hareket ederek ışık gösterilerini izleyip bu unutulmaz günü ve geceyi sonlandırıyoruz. Konaklama için gümrük işlemleri ve sınır geçişinden sonra Ayder Haşimoğlu Otel'e hareket. 


5. Gün: RİZE – SÜRMENE - TRABZON - ATATÜRK KÖŞKÜ – AYASOFYA - AKÇAABAT - KULAKKAYA YAYLASI

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası Rize’ye özgü bir dokuma olan Rize bezinin tanıtılacağı bir fabrikayı ziyaret edecek ve dileyen misafirlerimiz için alışveriş imkânı sunacağız ve sonrasında Trabzon’a hareket edeceğiz. Yol üzerinde takası ve bıçaklarıyla ünlü ilçemiz Sürmene’de bıçak alışverişi yapacağız. Atamızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı Atatürk Köşkü'nü ziyaret edeceğiz. Anadolu’nun üç Ayasofyası’ndan biri olan Trabzon Ayasofya’sını ziyaret ediyor ve bugün sadece Trabzon’da yapılabilen kuyumculuk dünyasının en tanınmış işleme metodu olan Kazaziye sanatının inceliklerinin anlatılacağı bir atölyeyi ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğinde meşhur Akçaabat köftesi yiyecek ve bu lezzeti uzun süre unutmayacağız. Turumuz denizden 1.650 m. yükseklikte bulunan Giresun Kulakkaya Yaylası’na hareket ile devam ediyor. Konaklama ve set menü akşam yemeği; ilginç mimari yapısı, organik ürünleri ile otantik bir ortam yaratan Zifin Otel’de.


6. Gün: BELEN TEPESİ - ORDU BOZTEPE - YASON BURNU – BOLAMAN - SAMSUN

Organik, zengin açık büfe kahvaltı sonrası yaylanın güzelliklerini keşfetmek için yürüyüşe çıkıyoruz. Demiryolu istikametinden Belen Tepesi’ne (Meşti Beleği) yürüyor ve yüksek rakımlı noktadan çevreyi seyrediyoruz. Rotamızı Karadeniz’in en güzel kentlerinden olan Ordu’ya çeviriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra, kenti kuşbakışı görebileceğimiz Boztepe’ye teleferikle çıktıktan sonra bu muhteşem manzara karşısında elbette bir çay içimlik vaktimiz olacak. Fındık ve ürünleri alışverişi için serbest zaman. Yunan mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Argonotlar'ın maceralarının yaşandığı Yason Burnu ve Kilisesi'ne hareket edeceğiz. Bolaman Virajlarını takip ederek, bugünkü son durağımız Karadeniz’in en büyük kenti Samsun’a varış. Akşam yemeği ve konaklama Samsun Serra Otel'de... Dileyen misafirlerimiz Samsun şehir merkezinde vakit geçirebilir.


7. Gün: SAMSUN – BANDIRMA VAPURU – İLKADIM ANITI - ATATÜRK ANITI - AMASYA ARKEOLOJİ MÜZESİ - ANKARA

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası Samsun kentinin simgesi haline gelmiş Bandırma Vapuru ve İlkadım Anıtı'nı gördükten sonra, ünlü heykeltıraş Krippel’in elinden çıkmış Atatürk Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Samsun’dan güneye ilerleyerek öğleden önce Şehzadeler Şehri Amasya’ya varıyoruz. Amasya’da Kral Kaya Mezarları'nın panoramik olarak görülmesi, Arkeoloji Müzesi'ni, Bayezid Külliyesi'ni (mevcut tadilat bitene kadar panoramik olarak görülmesi) gezdikten sonra Yeşilırmak boyu yapılmış Osmanlı evleri arasında yöresel öğle yemeğimizi alıyor ve yola koyuluyoruz. Sungurlu üzerinden gerekli molaları vererek Ankara’ya varış. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım, 
 • 6 gece konaklama,
 • Açık büfe sabah kahvaltıları (6),Öğle yemekleri (7), 
 • Akşam yemekleri (6), Seyahat sigortası,
 • Yurtdışı çıkış harcı,
 • Müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Ordu Boztepe’ye teleferikle çıkış ücreti,
 • Öğle yemeklerinde alınacak 1 adet  alkolsüz içecek,
 • Ara konaklama yerlerinde sıcak içecekler,
 • Otellerde; grup girişinde alkolsüz hoş geldin kokteyli,
 • Refakat ve ulaşım esnasında zengin sıcak soğuk ikramlar,
 • Özel promosyonlar (seyahat yastığı, yağmurluk)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ayder kaplıca giriş ücretleri,
 • Rafting ve zipline ücretleri,
 • Özel harcamalar

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  02, 03, 08, 15, 22, 29, 30 Haziran • 06, 07, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Temmuz • 03, 04, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31 Ağustos • 07, 14 Eylül

  Tur Fiyatları

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  02.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  03.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.00 TL
  -Taksitler »
  08.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.00 TL
  7 - 12 Yaş 1751.00 TL
  -Taksitler »
  15.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  22.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  29.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  30.06.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  06.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  07.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  13.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  14.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  20.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  21.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  27.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  28.07.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  03.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  04.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  10.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  11.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  17.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1927.20 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  18.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  24.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  25.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  31.08.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  07.09.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »
  14.09.2019 HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU2103.20 TL2455.20 TL 1905.00 TL3 - 6 Yaş 387.20 TL
  7 - 12 Yaş 1751.20 TL
  -Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak fotoğraf makinesi, mayo, havlu ve terlik, güneş kremi, rahat kıyafetler.

  *** GÜRCİSTAN GİRİŞİNDE ÜZERİNDE TC KİMLİK NUMARASI OLAN (BEBEKLER DAHİL FOTOĞRAFLI) NÜFUS HÜVİYET CÜZDANI GEREKTİĞİNDEN, SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA KİMLİKLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ! FARKLI KİMLİK KARTLARI (EHLİYET VS.) İLE GEÇİŞ YAPILMAMAKTADIR! YIPRANMIŞ VE SOĞUK MÜHÜRÜ HİSSEDİLMEYEN KİMLİK KARTLARIYLA GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR. 

  **** 18 YAŞINDAN KÜÇÜK KATILIMCILARIN GÜRCİSTANA GEÇİŞLERİNDE ANNE VEYA BABASINDAN BİRİNİN BİLE YANINDA OLMAMASI DURUMUNDA NOTER ONAYLI MUVAFFAKATNAME BELGESİ GEREKMEKTEDİR.

  ****  SÜREKLİ OLARAK KULLANILAN İLAÇLARINIZ VAR İSE GÜRCİSTAN GEÇİŞİ SIRASINDA YANINIZA RAPORUNUZU ALMAYI UNUTMAYIN.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  HER ŞEY DAHİL KARADENİZ TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  ÇANAKKALE GELİBOLU ŞEHİTLİKLER ASSOS TURU

  ÇANAKKALE GELİBOLU ŞEHİTLİKLER ASSOS TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.04.2019

  380.00 TL

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.04.2019

  320.00 TL

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  2 Gece 3 Gün

  06.04.2019

  310.00 TL

  29 EKİM ÖZEL ÇANAKKALE KAZDAĞLARI TURU

  29 EKİM ÖZEL ÇANAKKALE KAZDAĞLARI TURU

  2 Gece 3 gün

  ..

  Fiyatını Sorunuz

  İSTANBUL ADALAR TURU HAFTASONU

  İSTANBUL ADALAR TURU HAFTASONU

  1 Gece 2 Gün

  26.01.2019

  380.00 TL

  AMASRA TURU GÜNÜBİRLİK

  AMASRA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  26.01.2019

  135.00 TL

   KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik

  26.01.2019

  120.00 TL

  AKÇAKOCA - KONURALP TURU GÜNÜBİRLİK

  AKÇAKOCA - KONURALP TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  27.01.2019

  125.00 TL

  KAPADOKYA TURU HAFTASONU

  KAPADOKYA TURU HAFTASONU

  1 gece 2 gün

  26.01.2019

  335.00 TL

  ILGAZ KAYAK TURU

  ILGAZ KAYAK TURU

  Günübirlik Tur

  23.01.2019

  100.00 TL

  ERCİYES KAYAK TURU

  ERCİYES KAYAK TURU

  Günübirlik Tur

  26.01.2019

  125.00 TL

  KARTALKAYA KAYAK TURU

  KARTALKAYA KAYAK TURU

  Günübirlik Tur

  26.01.2019

  125.00 TL

  AMASYA – BORABAY – ÇORUM – HATTUŞA TURU

  AMASYA – BORABAY – ÇORUM – HATTUŞA TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.04.2019

  345.00 TL

  ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU

  ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU

  4 Gece 5 Gün

  05.04.2019

  1150.00 TL

  KARADENİZ & BATUM TURU

  KARADENİZ & BATUM TURU

  4 Gece 5 Gün

  12.04.2019

  1341.00 TL

  ANKARA ÇIKIŞLI DOĞU ANADOLU TURU

  ANKARA ÇIKIŞLI DOĞU ANADOLU TURU

  5 Gece 6 Gün

  12.04.2019

  1340.00 TL

  HER ŞEY DAHİL KARADENİZ TURU

  HER ŞEY DAHİL KARADENİZ TURU

  6 Gece 7 Gün

  02.06.2019

  2103.20 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2