• Tatiliniz İz Bırakmalı...
7/24 WhatsApp Canlı Destek

DUBAI TURU - AIR ARABIA HAVA YOLLARI İLE
DUBAI TURU - AIR ARABIA HAVA YOLLARI İLE Hakkında Genel Bilgiler

DUBAI TURU
Air Arabia Havayolları Tarifeli Seferleri ile
3 Gece – 4 Gün

1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde Air Arabia Hava Yolları kontuarı önünde 21.30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9284 tarifeli seferi ile 00.35'de (çarşambayı perşembeye bağlayan gece) Dubai'ye hareket. Dubai yerel saati ile 05:35'de Dubai Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Dubai şehir turumuz başlıyor. Abralara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, Antik Kapalı Çarşı, elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşıları,Sheikh Palace,Emirates Tower,Gökdelenler Caddesi,Dünya'nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adasını görülecek yerler arasındadır.Gezinin ardından otele geçiyor ve otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show turuna katılabilirler (fiyata Burj Khalifa giriş ücreti dahil değildir.) Turumuz Madinat Jumeirah / Souk Madinat gezisiyle başlıyor. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız Dünya'nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki yada diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunumu düşüyorsunuz ? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis'ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya'nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarsını birkez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall'de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiğeği Burj Khaliha & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu: 40 € (Burj Khalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir)


2. Gün: DUBAİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World turuna katılabilirler (Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World turu çift doz aşısı olup üzerinden 14 gün geçen misafirlerimize yapılacaktır.) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş olan oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Turumuz ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından dünyaca ünlü Ferrari World'e geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai'ye geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) turuna katılabilirler. Dubai'nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai'nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World Turu: 60 €
Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) Turu: 75 €


3. Gün: DUBAİ

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Miracle Garden turuna katılabilirler. Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde, kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Bahçenin en şaşırtıcı yönlerinden bir tanesi ziyaretçilerin her ziyaretinde farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her mevsim çiçek tasarımlarının değiştirilmesidir. Bu farklı deneyimin ardından otelimize transfer. Saat 15.00 hareketle dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.
Miracle Garden Turu: 45 €
Akşam Yemekli Çöl Safari Turu: 75 €


4. Gün: DUBAİ - İSTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltının ardından rehberin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Dubai Frame ve Dubai Outlet Center turuna katılabilirler.150 metre yüksekliğinde, 93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame'da Dubai'ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai'nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center'a geçiyoruz. 1200'den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yolları'nın G9283 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.00'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.30'da İstanbul'a varış.
Dubai Frame ve Dubai Outlet Center Turu: 45 €

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN AİR ARABİA HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL(SAW)-DUBAİ(SHJ) / DUBAİ(SHJ)-İSTANBUL(SAW) UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
 • SEÇİLECEK OTEL KATEGORİSİNDE 3 GECE ODA & KAHVALTI KONAKLAMASI
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • VİZE ÜCRETİ YEŞİL PASAPORTLU MİSAFİRLERE VİZE UYGULAMASI YOKTUR.
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • TOURİSM DİRHAM / OTEL VERGİSİ (OTEL KATEGORİSİNE GÖRE BELİRLENEN BU VERGİ KONAKLAYAN MİSAFİR TARAFINDAN OTEL RESEPSİYONUNA DİREKT OLARAK ÖDENECEKTİR. 2* VE 3* OTELLER İÇİN GECELİK 10 AED (YAKLAŞIK 3 EUR), 4* OTELLER İÇİN GECELİK 15 AED (YAKLAŞIK 4 EURO), 5* OTELLER İÇİN GECELIK 20 AED (YAKLAŞIK 5 EUR)'DİR.
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (ZORUNLU)
 • COVİD-19 SİGORTASI (15 €) (ZORUNLU)

 

 

 

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
  • İptal ve değişiklik durumunda “Acente SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

  3.Vize Bilgileri

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
  • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
  • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
  • Acente konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde acenteden tazminat hakkı yoktur.
  DUBAI TURU - AIR ARABIA HAVA YOLLARI İLE HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  THY İLE VİZESİZ BALKANLAR TURU

  THY İLE VİZESİZ BALKANLAR TURU

  7 Gece 8 Gün

  12.12.2023

  449.00

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun
  Grup Şirketlerimiz Hattusas Lojistik Double Inn Marina Shuttle Ankara Deko Plastik Caner Turizm Grand Merpond Otel