UZAKDOĞU PHUKET BANGKOK

UZAKDOĞU PHUKET BANGKOK
0.00
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

FLASH PROMOSYON
SONBAHAR & KIŞ DÖNEMİ
UZAKDOĞU
PHUKET (4) & BANGKOK (2)
Türk Havayolları Tarifeli Seferi
19 Mart, 11, 18 Haziran & 16 Temmuz 2017 Hareket... 6 Gece

1. Gün: ANKARA İSTANBUL BANGKOK

Esenboğa Havalimanı’nda saat 11.30’da hazır bulunulması bilet ve bagaj işlemlerinin TK 2154 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:00’te İstanbul’a hareket ve saat 15:15’de İstanbul’a varışın ardından Türk Havayollarının  TK 64 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.40’da Bangkok’a hareket.


2. Gün: BANGKOK - PHUKET

Yerel saat ile 09.25’de Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Phuket’e hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yerel havayollari ile Phukete ucuyoruz. Phuket’e varisimiza istinaden ozel otobusumuz ile otel’e transfer ve oda anahtarlarinin dagitilmasi ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. (55 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş. Geceleme otelinizde.


3. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.


4. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler (70 Euro). Gezi teknemizle hizli bir sekilde ilk duragimiz bir cok belgesele konu olmus Panak ve Hong adalari olacak. Ozel kanolarimiz ile yapacagimiz bu gezi sirasinda, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.  Geceleme otelinizde.


6. Gün: BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından ekstra olarak düzenlecek Yüzen Çarşı turu (45 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Turumuzda uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız, turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile Taylılar’ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz Tur sonrası Bangkok’a dönerek mücevher fabrikasını gezeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Siam Niramit turuna katılabilirler.  Gezimizde  Tayland’a özgü dünyanın en büyük sahne gösterilerinden biri olan kültürel töreni izleyecegiz (55USD) (Ulaşım+Giriş+Rehberlik+Akşam Yemeği). Gösteri öncesi açık büfe yemeğimiz var. Geceleme otelimizde.


7. Gün: BANGKOK – PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından Pattaya’ya hareket. Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Timsah Çiftliği turu düzenlenecektir. (25USD) (Ulaşım+Öğle Yemeği+Rehberlik).

Milyon yaşında ağacların bulundugu ve ödül almis bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Pattaya’ya varış ve otelinize transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü kabare Alcazar Show’da unutulamayacak bir gece geçirme imkanını bulabilirler (50USD) (Ulaşım+Rehberlik). Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare show’unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.


8. Gün: PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mercan Adası turuna katılabilirler (50USD)(Ulaşım+Öğle Yemeği+Rehberlik). Turumuzda özel süratli bir tekne ile Mercan Adasına gidecek, billur gibi bir suya sahip denizden faydalanacak, arzu ederseniz jetski, paraşüt gibi sportif faaliyetlerde bulunabilecek, öğle yemeğinizi kömür ateşinde pişirilmiş mercan balığı ile alıp, turistlerin çok rağbet ettiği bu küçük okyanus adasının ince kumlu kumsalında güneş altında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.


9. Gün: PATTAYA – BANGKOK – SİNGAPUR

Sabah erken saatte otelden ayrılış ve Bangkok Havalimanına transfer. Yerel bir havayolu ile Singapur uçuşumuz gerçekleşiyor.. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis – Opera – Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gece Safarisi turuna katılabilirler. (65USD) (Ulaşım+Giriş+Rehberlik). Turumuzda Singapur’un yağmur ormanları içerisinde en iyi düzenlenme ödülü almış ve dünyanın en büyük açık hayvanat bahçelerinden biri olan Singapur Hayvanat Bahçesi’nde “Gece Safarisi” imkanı buluyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.


10. Gün: SİNGAPUR

 Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turu’na katılabilirler (85 USD) (Ulaşım+Rehberlik). Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada singapurun sembolü olan merlionu görecek, büyük akvaryumu ve Singapur tarihini anlatan mum müzesini gezecek ve sonrasında dans eden çeşmedeki gösteriyi izleyeceğiz. Gezi sonrası otele dönüş ve geceleme.


11. Gün: SİNGAPUR – DUBAİ – İSTANBUL

SİNGAPUR – DUBAİ – İSTANBUL   

Sabah erken saatte otelden ayrılış ve Singapur Havalimanına transfer. Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 353 sefer sayılı uçağı ile saat 10:25’de Dubai’ye hareket. Yerel saatle 13:40’da Dubai’ye varış. Saat 16:55’de Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 119 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 20:30’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

 

 

Hong Kong Körfezi Tekne Gezesi (80 USD) , Macau Adası (160 USD) , Okyanus Parkı (70 USD) , Bangkok Kanal Turu (40 USD) , Pat Pong Gece Pazarı (20 USD) , Yüzen Çarşı (45 USD) , Siam Niramit Turu (55 USD) , Timsah Çiftliği Turu (25 USD) , Alcazar Show (50USD) , Mercan Adası (50 USD) , Gece Safarasi ( 65 USD) , Sentosa Adası Turu (85 USD)

Avantajlı Extra Tur Paketi:

Toplam:  745 USD   yerine 700 USD


Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Havayolları ile Ankara (ESB) – İstanbul (IST) – Bangkok/Bangkok – İstanbul (IST) – Ankara (ESB)  parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket  parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,
Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,
Bangkok havalimaninda geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama,
Otellerde welcome coctaili ( Tayland )
Otellerde bagaj tasima islemleri ( Tayland ),
Bangkok’da panoramik şehir tanıtım turu,
Havalimanı Vergileri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Seyahat sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
Yurtdışı çıkış harcı bedeli.

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
VİZE
***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.
*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Ves Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Ves Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Ves Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar