ORTA AVRUPA TURU

ORTA AVRUPA TURU
249.00 €
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

2017 TÜM DÖNEMLER
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI
VİYANA(2) PRAG (3) BUDAPEŞTE(2)
7 Gece 8 Gün

1. Gün: İSTANBUL-VİYANA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali VES TURİZM konutları önünde siz değerli misafirlerimizle 10.00’da buluşma. Bagaj, bilet, ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının  tarifeli seferi ile 13.15’de Viyana’ya doğru harekete geçiyoruz. Yerel saat ile 13.45’de varışımızın sonrasında özel otobüsümüz ile Viyana panoramik şehir turu için alandan hareket. Viyana şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Hundertwasser House, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuz esnasında rehberinizin anlatımları eşliğinde serbest zaman. Rehberinizin bildirdiği saatte otelimize transfer ve otele yerleşme. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20 dakika mesafede olan Grinzing kasabasının şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuzun ardından otelinize dönüyoruz  ve gecelemeyi otelimizde gerçekleştiriyoruz. 

Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi Başı)2. Gün: VİYANA

Sabah otelinizde alınacak kahvaltıdan ardından serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak tam günlük Liechtenstein Şatosu,  Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı,  Schönbrunn sarayı bahçeleri, Baden kaplıca şehri turumuza katılabilirler. Turumuz, önce Liechtenstein Şatosunu gördükten sonra maden ocağı iken bir patlama sonrasında içine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı esnasında Nazi askerlerinin gizli olarak savaş uçağı ürettikleri Seegrote yer altı gölüne gidiyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintiye başlıyoruz. Yeraltı gölü turumuzun sonrasında bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. sonrasında “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır  olan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında küçük bir kaplıca şehri Baden turu. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının harika bahçelerinde serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Serbest zamanımızın sonrasında Viyana merkezde transfer. Akşam isteyen misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra olarak Viyana  klasik müzik konserlerinden birini seyretme imkânı. Geceleme otelimizde.

Ekstra Turlarımız  Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü & Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Schönbrunn Sarayı bahçeleri & Baden termal şehri  turu : 55 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Viyana Konser Turu : 55  Euro (Kişi Başı)3. Gün: VİYANA-PRAG

Sabah otelde alınan  kahvaltının ardından Prag’a doğru hareket ediyoruz. Yol üstünde isteyen misafirlerimiz ile ekstra Cesky Krumlov turu. (Turumuza katılmayan misafirlerimiz şehir dışındaki dinlenme tesislerinde zaman geçirebilecekler.) Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla birlikte aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap olmuş Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren  yeniden doğuşunu yaşamış ve eşsiz güzelliklerini ziyarete giden tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran olacaksınız. Tur sonrasında Prag seyahatimize devam ediyoruz. Varışımız ardından Prag panoramik şehir turu. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran ST.Vitüs  Katedrali,  Franz Kafka’nın yaşadığı evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılmış olan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Eski şehir meydanı, 15. yüzyılda yapılan üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman Akşam rehberiniz tarafından organizasyonu yapılacak olan Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe olarak yemekli tekne turu. Prag’ın büyüleyici gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde seyrediyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra olarak Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu : 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra olan Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Başı)


4. Gün: PRAG

Sabah otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş turu. Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlenen şehri karlovy vary turumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Şehirde sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmaktadır. Atatürk’ün 1918 yıllarında konakladığı oteli, ,Mozart`ın, Dovorak`ın  Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini göreceğiz ve 12 farklı termal suyun çıktığı termal bölgeleri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, amber  taşlarının ve diğer yöresel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda alışveriş yapma imkanımızda olacak. Turumuzun sonrasında Prag merkeze ulaşım. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği, yaklaşık 600 yıllık bir handa bulunan ortaçağ mekanında ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş dansçılar, müzisyenler ve aktörlerin görkemli şovlarını seyrederken aynı anda çek mutfağının lezzetlerini denemek ve çeklerin meşhur içkilerinden ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacağız.Gecenin sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

Ekstra olarak Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş turu : 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli .: 60 Euro (Kişi Başı)

Ekstra olarak Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)5. Gün: PRAG

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya)Kültür&Alışveriş turuna katılabilirler.Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak isimlendirilen Barok mimarisi ile görkemli şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasında yer almaktadır. Daha sonrasında Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bildireceği vakitte Prag’a transfer. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların eşsiz şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı bulacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Dresden (Almanya)Kültür&Alışveriş turu .:  75 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Terezin kampı & Dresden (Almanya)Kültür&Alışveriş turu .:  95 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)


6. Gün: PRAG-BUDAPEŞTE

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra olarak rehberimiz tarafından düzenlenecek  Bratislava turu. (Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde zaman geçirebilirler.) Bratislava, Slovakya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında bulunan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırı bulunmaktadır. Dünyada böyle iki devlete sınırı olan yalnız iki tane başkent vardır. Bratislava çok sayıda festivale ve ticari sergiye yer vermektedir. Şehirde gezilecek  yerler arasında Bratislava nehir kenarları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, St.Martin katedrali, Bratislava Kalesi, Eski tarihi şehirde gezinti, , Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası, Grassalkovich  Palace, Mozart’ın 6 yaşında iken Maria Theresa’ya ilk konserini gerçekleştirdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Bratislava turunun ardından Budapeşte yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışımız sonrasında şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde olan şehirde Osmanlı izlerine rastlayacaksınız. Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu esnasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi  Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi olan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 odası bulunan Parlamento Binası, Tuna Nehri, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerlerdir. Turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılmalabilirsiniz. Turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. İsteyen misafirlerimiz şova katılıp bir parçası olabilir. Geceleme otelimizde.

Ekstra Bratislava Turu: 30  Euro(Kişi Başı)Ekstra Çigan Gecesi: 50 Euro (Kişi Başı)7. Gün: BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınan sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organizasyonu gerçekleştirilecek Budapeşte şaheserleri & Estergon& Visegrad öğle yemekli turumuza katılabilirler. Budapeşte şaheserleri gezimizde rehberinizin keyifli anlatımı eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprü ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi şekilde görebilecegiz.Citadella tepesine cıkacagız sonrasında bir ortaçağ kalesi  ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret etme imkanı buluyoruz. Turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini görkemli Rönesans atmosferinde yiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını ziyaret ediyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın gözdesi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerinizi yudumlama fırsatı yakalayacağınız Tuna Nehri gezisine katılabilirsiniz. Radyo sanatçılarının sesinden eşsiz  tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Geceleme otelinizde.
EkstraBudapeşte şaheserleri & Estergon & Visegradturu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)
EkstraBudapeşte şaheserleri : 20 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Kişi Başı)


8. Gün: BUDAPEŞTE- VİYANA- ISTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında rehberinizin bildireceği saatte Viyana Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemleri sonrasında Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 14.25’de İstanbul’a hareket. Rahat bir uçuş sonrasında İstanbul’a 18.40’da varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Pegasus Hy ile İstanbul(Sabiha HL)-Viyana-İstanbul Sabiha HL arası uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Belirtilenkategoridekiotellerde 7 gece konaklama,
Sabah kahvaltıları,
Alan- Otel- Alan transferleri,
Tüm şehirlerarası transferler,
Prag-Viyana-Budapeşte panoramik şehir turları,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Prag-Viyana-Budapeşte şehir ve otel vergileri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize Ücreti,
Seyahat sağlık ve vize sigortası,
Yurtdışı Çıkış Harcı,
Tüm otel ekstraları, 
Ekstra Turlar,
Şöfor, restoran vb hizmet ve lokal servis tipleri,

EKSTRA TURLAR

AVUSTURYA TURLARI

Avusturya Grinzing Gecesi Turu | 50 EUR ( Yemekli )
Grinzing ev yapımı şarapların üretildiği Viyana’nın merkezine yaklaşık 15-20 dakika uzaklıkta bir bölgedir. Buradaki küçük ve şirin evlerin kiminde halen taze şarap üretimi yapılmakla birlikte kimileri ise restoranlara dönüşmüştür. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, yerel Avusturya klasik müziklerini dinleyecek, ünlü Schnitzellerini tadacağız, taze şaraplarını içecegiz.

Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri&Schönbrunn Sarayı bahceleri turu| 55 EUR

İlk durağımız, Seegrote. II.Dünya Savaşında Nazilerin, savaşın kaderini değiştirebilecek savaş uçağını ürettikleri fabrika olan eski maden ocağında tekne turu yapılacak, savaş uçaklarının kalıntıları görülecek. Viyana dışındaki muhteşem ormanlardan geçilecek ve bir sonraki durakta ; “Mayerling Faciasi”na konu olan Mayerling av köşkünü panoramik olarak göreceğiz. Köşk; günümüzde Carmelita rahibelerinin yaşadığı bir manastır konumundadır. Turumuzun son durağı; şirin kaplıca şehri Baden. Burada serbest zaman ve Viyana merkezine dönüş.

Konser Turu | 55 EUR

Dünyaca ünlü dahi müzisyenlerin ve özellikle müziğin dahilerince meshur edllen salonlarda yapılacak konser turunu keslinlikle kaçırmayınız. Dünyada Klasik müziğin başkenti Viyanadır.

ÇEK CUMHURİYETİ TURLARI

Vlatava Tekne Turu | 45 EUR ( Yemekli )

Vltava nehri boyunca yapılacak bu gezide, dalgasız bir ortamda, Prag şehrinin tarihi dokusu ve ışıklandırılmış büyüleyici manzarası sizleri beklemektedir. Gezimiz açık büfe yemekli, birer içecek dahil olarak verilecektir 2 saat sürmektedir.

Cesky Krumlov Turu | 30 EUR
Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov  Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız.

Karlovy Vary Turu | 45 EUR ( Yemekli 60 EUR )
Çek Cumhuriyeti’nin kaplıcaları ve festivalleri ile ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır.Atatürk,Karl Marx,Bethooven,Mozart gibi bir çok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği koruma altında bulunan Karlovy Vary turumuz esnasında şehir turu yapılmakta. Alış veriş yapmak içinde çok uygun bir nokta olan bu turumuzu öncelikli görülecek yerler arasına almanızı tavsiye ederiz.

Ortaçağ Gecesi Turu | 65 EUR ( Yemekli )
Bu turumuzda sizleri Avrupa Ortaçağı’ nın en hareketli yerlerinden olan Ortaçağ Gecesine bekliyoruz. Ortaçağ’da yapılan eğlenceler ve o dönemde yenilen yemekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecektir. Güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde muhteşem Ortaçağ eğlenceleri, müthiş showlar. 

Dresden ve Terezin Turu | 90 EUR- Dresden 75 EUR
Yapılacak ikili turumuzda önce 2.Dünya savaşı sırasında Nazilerin Yahudileri soykırıma tabi tutmak için kullandıkları en önemli kamplardan biri olan Terezin’i geziyoruz daha sonra Kuzeyin Floransa`si Dresdeni göreceğiz, bir guzel sanatlar sehri olup turumuz esnasinda Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Muzesi, Semper Opera Binasi, Kraliyet Sarayi ve Elbe nehri kiyisi gorecegimiz Dresden’ i ziyaret ediyoruz. Almanya’nın bu şirin ama etkiliyeci sehrine yapacağımız turumuzu kacırmamanızı tavsiye ederiz.

Çek Gecesi Turu | 45 EUR ( Yemekli )
Bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.

Bratislava Turu | 30 EUR
Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,  Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti,  Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini  verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

MACARISTAN TURLARI

Tuna Nehri Tekne Turu | 35 EUR
Budapeşte Avrupa'nın incisi olarak tanımlanıyor. Buna inanabilmeniz için tekne turuna çıkmanız olmazsa olmazlardan biridir. Zira Tuna'nın ikiye ayırdığı kentin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz icin şehri bir de nehirden gezmeniz gerekir. Teknede kulaklıklar vasıtası ile anlatımları dinleyerek binalarin tarihleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binalar muhteşem bir görüntü sergilemektedir. Bir yandan size ikram edilen içkinizi içerken diğer yandan bu romantik manzaranın keyfini çıkartabileceksiniz.

Budapeşte Şaheserleri- Estergon – Visegrad -  Turu | 65 EUR ( Yemekli )
Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek kale bölgesini, balıkcılar burcunu, matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi görebilecegiz ve cekebilecegimiz citadella tepesine cıkacagız burdan sonra Estergom'a varışımız yaklaşık 1 saat sürecektir. Estergom Katedralini ve Osmanlı'dan kalan Kale'nin kalıntılarını gezecegiz, ikinci durağımız bir ortaçag kalesi olan 'Visegrad'. Ortaçağ krallarının nufuzunun bir göstergesi olan ihtişamlı kale aynı zamanda bir av şatosudur. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alacağız. Ardından, budapeşte merkeze transfer ve serbest zaman.

Budapeşte Şaheserleri Turu | 20 EUR
Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek kale bölgesini, balıkcılar burcunu, matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi görebilecegiz ve cekebilecegimiz citadella tepesine cıkacagız.

Çigan Gecesi Turu | 50 EUR ( Yemekli )
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu turumuzda gideceğimiz restoranımız aynı zamanda bir şarap mahzeni olup, burada hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.

*** 0-4 YAS COCUK UCRETSİZ. 4-12 YAS ARASI COCUK %50 İNDİRİMLİDİR.
*** MİNİMUM 7 TUR ALAN MİSAFİRLERİMİZE %10 İNDİRİM YAPILACAKTIR. 9 TUR VE ÜZERİ %15 İNDİRİMLİDİR.
*** YETİŞKİNLER İÇİN KİŞİ BAŞI HAFTALIK 10 EURO LOKAL SERVİSLER,SOFOR HIZMET SERVİS BEDELİ VARDIR.
***ŞEHİR TURLARI VE ÜLKELER ARASI TRANSFERLER HARİCİNDE OTOBÜS KULLANIM HAKKI EKSTRA TUR SATIN ALAN MİSAFİRLERİMİZE AİTTİR.

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
25.11.2017 3*4* OTEL249.00 €379.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
Taksitler »
26.11.2017 3*4* OTEL249.00 €379.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
Taksitler »
02.12.2017 3*4* OTEL249.00 €379.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
Taksitler »
09.12.2017 3*4* OTEL249.00 €379.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
Taksitler »
16.12.2017 3*4* OTEL249.00 €379.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
Taksitler »
30.12.2017 3*4* OTEL349.00 €529.00 € 349.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 349.00 €
Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar