UÇAKLI KARS TURU

UÇAKLI KARS TURU
0.00
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

FLASH PROMOSYON

Kış Dönemi

Kars Erzurum Turu

Pegasus Havayolları ile 3 Gece 


1 Mart 2018

Gidiş-Dönüş uçak bileti fiyata dahil !!!

15 Mart 2018

Gidiş-Dönüş uçak bileti fiyata dahil !!!

1 MART  8 MART 15 MART İÇİN MÜSAİTLİK KALMAMIŞTIR..

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

Grup talepleriniz için lütfen arayınız.

 

1. Gün: Ankara-Erzurum-Kars

Ankara Esenboğa Havalimanında saat 11:30'da buluşma ve bagaj işlemleri sonrasında saat 12:55'de PC8530 sefer sayılı uçak ile Erzurum'a hareket. Varışımıza istinaden Erzurum şehir merkezine hareket. Yakutiye Medresesi ile Erzurum gezimize başlıyoruz. Ardından Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi yapacağız. Bu ziyaretlerimizin ardından otantik Erzurum Evinde çay ve kahve molası veriyoruz. Günümüzü meşhur oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaretimiz ile sonlandırıyoruz. Gezilerimiz ardından Kars'a hareket. Varışımıza istinaden otelimize yerleşme, konaklama ve akşam yemeği otelimizde.  Sim-er Hotel Kars vb.


2. Gün: Kars Ani Ören Yeri , Çıldır Gölü

Sabah kahvaltımızın ardından Kars şehir merkezine 45 km uzaklıktaki Ocaklı Köyü sınırları içerisinde yer alan, volkanik bir tüf tabakası üzerine kurulmuş Anı Ören Yeri'ne hareket. Varışımıza istinaden Ani Ören yerini keşfe çıkıyoruz. Ziyaret edeceğimiz bazı yerler arasında; Abughamrents (Polatoğlu) Kilisesi, Ani Şehir Surları , Arslan Rölyefi, Aziz Prkitch Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Cami), Ebü'l Menucehr Cami,Genç Kızlar Kilisesi, Selçuklu Kervansarayı,Tigran Honents (Resimli) Kilisesi vardır. Tur sonrasında Kars ve Ardahan illeri arasında bulunan Çıldır Gölü’ ne hareket ediyoruz. İlk olarak öğle yemeğimi molası veriyoruz. Yemek sonrasında buz tutmuş Çıldır Gölü üzerinde At Kızağı keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır.) Göl üzerinde ve çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Sim-er Hotel vb. Kars


3. Gün: Boğatepe Köyü, Sarıkamış Kars

Kahvaltımız ardından 1 saatlik mesafede bulunan Boğatepe Köyü'ne varış. Varışımıza istinaden Boğatepe Köyü Peynir Müzesini ziyaret ediyor, Peynir ve Gravyer üretim şeklini izliyoruz. Kars Gravyer Peynirinin Doğduğu Yer'i tanıyıp, köyden ayrılıyoruz. Sarıkamış'a doğru hareket ediyoruz. Sarıkamış ilçesinin girişinde Şehitler Anıtı'nı görüp rehberimizden Sarıkamış Harekatıyla ilgili bilgi aldıktan sonra Sarıkamış Katerine'nin Av köşkünü dışarıdan görüyoruz ve Sarıkamış Kayak merkezine ulaşıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz teleferikle en üst noktaya kadar çıkıp Sarıçam ormanlarının içerisinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akabinde otelimize hareket, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz ile Kafkas dans gösterileri programına dahil oluyoruz (ekstra)


4. Gün: Kars-Erzurum-Ankara

Kahvaltımızın ardından Kars şehir turu(Kars Kalesi, On İki Havariler Kilisesi ( Kümbet Cami ) , Namık Kemal Evi, Ebu’l Hasan Harakani Türbesi) sonrasında Erzurum Havalimanına hareket, bagaj işlermleri sonrası saat 14:40 uçağı ile Ankara'ya uçuş. Varışımıza istinaden gezimizi sonu, bir başka Ves Turizm gezimizde buluşmak üzere, vedalaşıyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

3 gece yarım pansiyon otel konaklaması ( 3 Akşam Yemeği, 3 Sabah Kahvaltısı)
Pegasus Hava Yolları ile Ankara-Erzurum-Ankara gidiş dönüş uçak bileti
Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri
Müze ve Ören yeri girişleri  
Son model araçlar ile ulaşım
Türsab zorunlu seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak içecekler
Programda Ekstra Olarak belirtilen Gezi ve Eğlenceler

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar