YILBAŞI BARSELONA

YILBAŞI BARSELONA
699.00 €
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

YILBAŞI BARSELONA TURU

Barselona(3)

29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

Atatürk Havalimanı Hareket !!

3 GECE / 4 GÜN

1. Gün: İstanbul - Barselona // 29 Aralık 2018 Cumartesi

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 05:50'de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1853 sayılı seferi ile 08:50’de Barselona’ya hareket. 10:30’da Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Flamenco Gecesi’ne” katılma imkanı (70 €). Geceleme otelimizde.
Flamenco Gecesi (1 içki dahil) : 70 €uro (Kişi Başı)


2. Gün: Barselona // 30 Aralık 2018 Pazar

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir(65€). Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Gerona & Figueras (Dali Müzesi) Turu :  65 €uro (Kişi Başı)


3. Gün: Barselona // 31 Aralık 2018 Pazartesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Andorra Turu’na katılma imkanı(60 €). Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Andorra Turu : 60€uro (Kişi Başı)


4. Gün: Barselona – Istanbul // 1 Ocak 2019 Salı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK 1468 sayılı seferi ile 15:10’da Barselona’dan hareket ve 20:35’de  İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.


Ücrete Dahil Hizmetler

THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul (Atatük Havalimanı) – Barselona  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Barselona’da 4*  otelde 3 gece konaklamalar,
Sabah kahvaltıları,
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
Panoramik Barselona şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu  (15 TL)  
Vize ücreti (120 €)  
Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve  programda belirtilmeyen yemekler
Seyahat Sigortası

VES TURİZM havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan VES TURİZM sorumlu tutulamaz. VES TURİZM gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. VES TURİZM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından VES TURİZM  sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
29.12.2018 İSTANBUL HAREKET699.00 €999.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 100.00 €
3 - 12 Yaş 649.00 €
Taksitler »
  ANKARA HAREKET779.00 €1079.00 € 779.00 €0 - 2 Yaş 180.00 €
3 - 12 Yaş 729.00 €
Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar